Dziļurbumi

Vidzemes ūdens kompānijas ilggadēja un veiksmīga atrašanās tirgū, garantē, plašu izvēles klāstu un augstu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti klientiem.

Mūsu kompānijā strādā speciālisti, kas palīdzēs izvēlēties visoptimālāko variantu tieši Jums kā arī palīdzēs samazināt ūdensapgādes avota urbšanas un montāžas tēriņus. Vidzemes ūdens veic visus nepieciešamos darbus, kas ir saistīti ar autonomo ūdens apgādes sistēmu uzstādīšanu mājām, vasarnīcām, fermām un citiem.

Ūdens ieguves urbumu ierīkošana

Mēs piedāvājam dziļurbumu uzstādīšanu: privātmāju, vasarnīcu, kotedžu īpašniekiem
Dziļurbuma konstrukciju nosaka tādi faktori kā: platības hidroģeoloģiskie apstākļi, uzdotais ūdens ņemšanas apjoms un urbšanas metode. Pēc dziļuma urbumi dalās divās daļās: dziļos urbumos (dziļurbumi, artēziskie urbumi) un seklos urbumos (spices, filtra akas).
Seklu ūdens ieguves urbumu ierīkošana tiek veikta uz smilšu kāpu ūdens nesējslāņiem, kuru dziļums sastāda no 7 līdz 30 metriem. Urbuma apvalkcaurule tiek veidota no caurulēm kuru diametrs ir no 40 mm līdz 125 mm, caurules galos ir savienotas ar vītni vai muftu vai dažkārt tiek metinātas. Filtrs sastāv no perforētas tērauda vai plastmasa caurules, kura ir apvilkta ar gludu sietu, no apaļa misiņa vai nerūsējošā tērauda stieples.
Dziļu ūdens ieguves urbumu ierīkošana tiek veikta uz kaļķakmens, dolomīta vai smilšakmens ūdens nesējslāņiem, šo dziļurbumu dziļums sastāda vairāk par 30 m. Šāda veida dziļurbumus veic ar rotora sistēmām un mobilām iekārtām kā arī tiek izmantota speciāla urbšanas duļķe. Par filtru šādai sistēmai kalpo pats iežu slānis.
Seklu ūdens ieguves urbumu ierīkošana: šāda veida urbumiem ir lēni ražošanas tempi un šaurs pielietošanas spektrs kā likums, ūdens no tādiem urbumiem ir derīgs laistīšanas vajadzībām, bet mazāk derīgs saimniecībā vai priekš dzeršanas, tādēļ ka augšējais ūdens nesējslānis bieži ir piesārņots ar gruntsūdeņiem un lietus ūdeņiem. Ūdens sūknēšana tiek veikta ar dziļumsūkņiem.

Jautājumi?

Ja Jums ir radušies jautājumi, droši sazinieties ar mums!

lvLV
Scroll to Top